Hledáme nového kolegu na pozici APLIKAČNÍ INŽENÝR

Náplň práce

FAE

  • Technická analýza a podpora zákaznických projektů
  • Návrh řešení a aplikace technologie IQRF do zákaznických projektů
  • Komunikace se zákazníky

Interní projekty

  • Vedení interních firemních HW a SW projektů
  • Tvorba pilotních projektů

Požadujeme

  • Elektrotechnické vzdělání
  • Zkušenosti s návrhem a realizací hardware
  • Zkušenosti při práci s mikroprocesory
  • Programování v C a C++
  • Znalost technické angličtiny
  • Konstruktivní přístup k řešení problémů
  • Samostatnost

Uvítáme

  • Praktické zkušenosti s procesory Microchip PIC
  • Základní zkušenost s RF, znalost IQRF není podmínkou
  • Dobrou znalost angličtiny

Nabízíme

  • Zajímavou a samostatnou práci v přátelském kolektivu
  • Home office
  • Zaměstnanecké benefity

Kontakt

Životopis a motivační dopis zašlete na: Iveta Štefanová, cv@microrisc.com.

MICRORISC s.r.o., Jičín, tel. +420 493 538 125.

Autor: Petra Šeflová v kategorii MICRORISC,